Nagrody

Nagroda dla Najlepszej Firmy w kategorii ECO Firma!

W tym roku Nagroda Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie dla Najlepszej Firmy w kategorii ECO Firma przyznana została Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o.!
Wyróżnienie otrzymaliśmy w ramach XXX Barzkowickich Tagach Rolnych Agro Pomerania, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Fundusz docenił nasze działania na rzecz ochrony środowiska, które odzwierciedlają się w promocji szybko rosnących drzew tlenowych Oxytree. Dziękujemy za wyróżnienie, które jest dla nas nagrodą za dotychczasową aktywność, jak również motywacją do jeszcze większego propagowania idei sadzenia tych wyjątkowo dobroczynnych drzew.

 


Zielony Certyfikat – Green Certificate dla OxyTree

Mamy przyjemność poinformować, że podczas spotkania w siedzibie Polskiej Fundacjji Ekologicznnej, zostaliśmy wyróżnieni Green Certificate – Zielony Certyfikat!

Ten prestiżowy znak to nie tylko dowód na ekologiczną odpowiedzialność naszej firmy, ale i zobowiązanie do podejmowania kolejnych działań, których celem jest dobro naszej planety.


Złoty Medal dla Oxytree Solutions Poland!

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem wiadomością o naszym kolejnym sukcesie! Oxytree Solutions Poland zostało nagrodzone Złotym Medalem w ramach tegorocznych IV Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016. Konkurs dedykowany jest wszystkim wystawcom targów, a wyróżnienia przyznawane są według różnych kategorii tematycznych. Złoty Medal to największa spośród nich, nagradzane są nią firmy, których produkt wyróżnia się na tle innych swoją funkcjonalnością, innowacyjnością i jakością wykonania. Jesteśmy dumni, że to właśnie my, już po raz drugi, zostaliśmy docenieni właśnie za innowacyjność i oferowanie najwyższej jakości produktów. Na zdjęciu Paweł – nasz niezastąpiony Dyrektor ds. Sprzedaży, dumny i szczęśliwy z przyznanej nagrody “czyni honory” i odbiera Złoty Medal!

 

 


Wyróżnienie prof. Jerzego Buzka za projekt ZeroCO2!

Wyróżnienie Zero Co2 Jerzy BuzekZ dumą informujemy o naszym kolejnym sukcesie. Podczas uroczystego bankietu dla zaproszonych gości i wystawców 50. Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Jesień 2016” oraz 18 Targów Technik Grzewczych i Zielonych Energii Instal System 2016, otrzymaliśmy wyróżnienie prof. Jerzego Buzka za projekt ZeroCO2 w kategorii Innowacje w Ochronie Środowiska.

Nagrodzeni zostaliśmy za innowacyjne, proekologiczne rozwiązania propagujące świadomość i dbałość o ochronę środowiska. Nasz projekt umożliwia wszystkim firmom, niezależnie od branży, podejmowanie realnych działań, przyczyniających się do poprawy jakości powietrza.

Proponowane przez nas programy opierają się na idei równoważenia emisji dwutlenku węgla poprzez wspieranie zielonych projektów. Promując odnawialne źródła energii, inicjatywy związane z ograniczaniem emisji dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych, przyczyniamy się do poprawy jakości środowiska, co ma korzystny wpływ na poprawę warunków życia zarówno naszego, jak i przyszłych pokoleń.

Program ZeroCO2 jest idealnym rozwiązaniem dla świadomych ekologicznie firm, dla których troska o środowisko i działanie zgodnie z pryncypiami zrównoważonego rozwoju są istotnymi elementami strategii.

Oprócz Wyróżnienia otrzymaliśmy od prof. Jerzego Buzka pamiątkowe pióro, sygnowane jego imieniem. Prezent trafił na zasłużone miejsce, w którym stoją już inne nagrody i certyfikaty.

 


Nagroda Hungarian Quality Product Award dla Oxyprogramu i programu ZeroCO2

Z prawdziwą duma informujemy, że dwa programy oferowane przez Carbon Solutions otrzymały prestiżową nagrodę Hungarian Product Grand Prize, która daje także przywilej posługiwania się uznanym i rozpoznawalnym certyfikatem.
OxyTree HQPAWyróżnienie to jest przyznawane innowacyjnym firmom przykładającym szczególną uwagę do relacji z klientami oraz reprezentującym najwyższe standardy w każdym obszarze swojej działalności. Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem, że Carbon Solutions odgrywa znaczącą rolę pośród najlepszych firm na rynku, a przyznany certyfikat potwierdza naszą wiarygodność i najwyższą jakość usług.

Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce 6 września w Parlamencie Węgierskim. Wzięli w niej udział przedstawiciele Carbon Solutions:
Oxytree ZarzadPan Péter Gáspár – Dyrektor Generalny
Pani Ria Kamrás – Dyrektor Strategiczny
Pan András Molnár – Dyrektor Rozwoju
Pan Łukasz Wilczewski – Dyrektor Generalny Polska.

.

Nagroda Hungarian Product Grand Prize jest kolejnym, poważnym krokiem w rozwoju naszej firmy. Jest ona też potwierdzeniem, że znajdujemy się na właściwej drodze, a nasze wysiłki i trud włożone w budowanie relacji z klientami został doceniony.


.Jeśli powyższe informacje były przydatne dla Ciebie, kliknij „Lubie to!i Udostępnij!”