Drzewo OxyTree – Najlepsza Paulownia

 

POSADŹ OXYTREE!
ZARABIAJ NA UPRAWIE SZYBKO ROSNĄCYCH DRZEW
Celem każdego rolnika jest osiągnięcie jak największych zysków z upraw w jak najkrótszym czasie. Doskonałym rozwiązaniem jest założenie plantacji Oxytree, która spełnia te oczekiwania. Paulownia Oxytree jest rośliną które rośnie najszybciej na świecie i pochłania ogromne ilości dwutlenku węgla, produkując przy tym życiodajny tlen.

Paulownia Oxytree to drzewo, którego nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie !!!

Bezkonkurencyjna pod każdym względem. Rośnie najszybciej na świecie. Jest lekka, ale wytrzymała. Niemal każdą jej część można wykorzystać. Paulownia pochodzi z południowo-wschodniej Azji, ale aktualnie uprawiana jest w wielu miejscach na świecie z powodu szybkiego wzrostu oraz wysokiej jakości drewna. W ciągu od 6 do 7 lat osiąga wielkość, która pozwala na ścięcie, dorastając w tym czasie do wysokości ok. 15 metrów i średnicy ok. 40 centymetrów. Z uwagi na swoje niezwykłe właściwości jest ceniona przez ekologów, ponieważ wzrasta tam, gdzie inne gatunki nie znajdują warunków do rozwoju. Dzięki temu nadaje się rekultywacji gleb, oraz tworzenia ochronnych pasów zieleni.  Można ją hodować też w Polsce, bo wytrzymuje temperatury do -25°C. W przypadku produkcji biomasy już po 3 latach można dokonać pierwszego ścięcia. Paulownia Oxytree odrasta z pnia ściętego drzewa i po następnych 3 latach jest gotowa do ponownej ścinki. Te właściwości sprawiają, że zalicza się ją do drzew wysokoenergetycznych, a co za tym idzie wysoko opłacalnych.

DRZEWO PAULOWNI OXYTREE – 7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ZDECYDOWAĆ O TYM BIZNESIE

1. Szybki wzrost drzewa – rośnie na wysokość 15m. i osiąga najwyższą jakość drewna w 6-7 roku. Po ścięciu z pnia wyrasta nowe drzewo, które po kolejnych 4 latach ponowie jest źródłem wysokiej jakości drewna.
2. Paulownia to źródło energii odnawialnej drzewo wykorzystuje się do produkcji peletu i bioetanolu
3. Drewno – doskonała jakość o szerokim zastosowaniu w przemyśle meblowym, w produkcji zabawek, opakowań, instrumentów muzycznych, samolotów i jachtów
4. Kwiaty paulowni są piękne, bogate w miód i antyoksydanty
5. Liście absorbują dziesięć razy więcej dwutlenku węgla w porównaniu do innych gatunków drzew
6. Paulownia czerpie (ze środowiska) i wchłania metale ciężkie, regeneruje glebę po erozji, oraz ją użyźnia, wykorzystywana do rekonstrukcji gleby na ziemiach zniszczonych przez ludzką działalność. Wzmacnia brzegi rzek i przeciwdziała erozji.
7. Szczególnie nadaje się do dekoracji parków i krajobrazu miejskiego.


.Jeśli powyższe informacje były przydatne dla Ciebie, kliknij „Lubie to!i Udostępnij!”