Sadzenie Oxytree

Tak należy sadzić Oxytree!

Jak Państwu wiadomo, idealnym okresem sadzenia Oxytree jest sezon wiosenno-letni. Warto wziąć pod uwagę kilka aspektów, jeśli drzewka mają się pięknie i szybko rozwijać.Jeśli chcesz, aby Twoje Oxytree rozwijały się we właściwym tempie, musisz zadbać o fachowe zasadzenie. Ważne są zarówno rozmiar dołu pod sadzonkę i uformowanie misy dookoła, jak i odpowiednie nawożenie. Zabiegi przygotowawcze przed sadzeniem mają pierwszorzędne znaczenie, ponieważ są podstawą „przyszłości” drzewa. 

Prosimy o obejrzenie filmu szkoleniowego, w którym nasz ekspert krok po kroku pokaże każdą fazę sadzenia. Między innymi jest w nim mowa o formowaniu misy do podlewania i o nawożeniu.

 

Na tym terenie uprawia się nie tylko Oxytree, lecz również lucernę. Od Jánosa Farkasa, kierownika Biura Zarządzania Miasta dowiedzieliśmy się, że uprawiana lucerna nie wpływa negatywnie na wzrost Oxytree, doskonale współżyją obok siebie. Z uwagi na to, że urząd miejski w pełni popiera sadzenie Oxytree, mają mnóstwo przyszłościowych planów dotyczących wykorzystania uzyskanego drewna, oraz rozwijania zadrzewiania.
Z nagrania mogą się Państwo dowiedzieć, gdzie spożytkują uzyskane drewno, jaki stosują system nawadniania, oraz jak pielęgnują plantację.
Warto obejrzeć nasze wideo! 


.Jeśli powyższe informacje były przydatne dla Ciebie, kliknij „Lubie to!i Udostępnij!”